آیین نامه ورود به آلبوم مدل های تبلیغاتی(بهپوشی)

  • ___ سلامت کامل جسمی ، عقلی و رضایت والدین برای افراد زیر شانزده سال الزامی میباشد .

  • ___ هزینه رفت و آمد ، پوشش ، تغذیه و بیمه حین پروژه کاملا به عهده آژانس خواهد بود .

  • ___ تمامی پروژه هایی توسط آژانس ثبت قرارداد میگردد , اصلات و تایید برند ها به عهده آژانس میباشد

  • ___ ثبت اطلاعات مدل حداکثر پس از 48 ساعت کاری پس از تایید کارشناس در آلبوم قرار خواهد گرفت .

  • ___ برای تمامی افراد ثبت نام شده بعد از تایید استعلامات کارت هویتی صادر میشود(با قابلیت استعلام) .

  • _تمامی پروژه ها و لباس های تبلیغاتی به صورت اسلامی ، پوشیده و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است .

  • هزینه ورود اطلاعات مدل در آلبوم و استعلامات هویتی و همچنین هزینه دوره مجموعا صد و پنجاه هزار تومان میباشد .

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

سوالات متداول جهت آشنایی با ما قبل از همکاری!

دفتر مرکزی آژانس تبلیغاتی واقع در اصفهان ، خیابان منوچهری میباشد که میتوانید از قسمت تماس با ما جهت دریافت اطلاعات بیشتر اقدام نمایید.

به دلیل متغیر بودن نوع پروژه ها و تبلیغات و همچنین نیاز به پویایی و گستردگی آلبوم بهپوشی (مدلینگ) آژانس به سنین (۳الی۶۰ سال) خانم و آقا نیاز میباشد . لازم به ذکر است دوره آموزشی فقط برای افراد بالای ۱۰ سال برگذار میگردد.

قد و وزن محدودیت خاصی ندارد به دلیل تنوع پروژه ها تمامی افراد نیاز میباشند.

افراد دارای معلولیت محدودیتی برای ثبت نام ندارند.

افراد علاقه مند در سایر استان ها میتوانند ثبت نام نمایند .

نحوه هماهنگی و ثبت قرارداد مدل ها خارج از استان اصفهان از دو طریق تلفنی و سایت آژانس میسر میباشد ، همچنین آژانس در شهرستان ها دفتری به این نام ندارد و تمامی کارها از طریق هماهنگی با آتلیه های طرف قرارداد با آژانس انجام میپذیرد و نیازی به مراجعه حضوری مدل به دفتر مرکزی نمیباشد .

همچنین دوره های اموزشی برای افراد خارج از استان اصفهان به صورت مجازی صورت میپذیرد.

 

هزینه دریافتی هنگام ثبت نام به جهت پرداخت حق عضویت در آلبوم مدلینگ آژانس برای ورود به آلبوم بازیگران تیزر و یا مدلینگ عکسهای تبلیغاتی  پرداخت میشود  . 

این هزینه در صورت انصراف طی دوازده ساعت پس از ثبت نام قابل بازگشت است.

آلبوم مدلینگ و یا بازیگران تیزر  آژانس به صورت الکترونیکی میباشد که کلیه اطلاعات ظاهری و تماس مدل ها در آن موجود است و سفارش دهندگان تبلیغات پس از مراجعه حضوری به دفتر آژانس جهت سفارش تبلیغات بسته به نیاز تبلیغاتی خود از بین این افراد مدل تبلیغاتی مناسب را انتخاب مینمایند . لازم به ذکر است آژانس های تبلیغاتی فعال در عرصه تولیدات تبلیغاتی جهت ورود افراد به این آلبوم ها هزینه ای  جزئی جهت حق ورود به آن از مدل ها دریافت مینمایند تا از  ورود افراد به صورت گسترده جلوگیری شده و همچنین هزینه های مورد نیاز تبلیغات و عکس تست مدل ها تامین گردد.

خیر ، به دلیل تراکم مخاطبین و الکترونیکی بودن پرونده ها ثبت نام به صورت حضوری میسر نبوده و تمامی مدل ها جهت ثبت نام میبایستی به سایت آژانس ویژه ثبت مدل وتیزر مراجعه نماییند . همچنین جهت ثبت نام و تایید اصالت سایت میتوانند به یک کافینت مورد اعتماد مراجعه نمایید.

در تمامی پروژه ها  و تولیدات پوشش به صورت کامل و اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و همچنین برای افراد زیر 16 سال اجازه و ارائه حق تصویر توسط والدین الزامی میباشد .

اینگونه افراد برای ثبت نام مشکلی نداشته و در قسمت کد ملی عدد 231 را وارد مینمایند . همچنین دریافت دستمزد برای اینگونه افراد همانند سایر مدل ها میباشد .

دستمزد هر پروژه به صورت جداگانه محاسبه میگردد و به همان نسبت قراردادی تنظیم شده و به امضای طرفین میرسد . تمامی پروژه ها در مدلینگ به صورت شات و در تیزر به صورت دقیقه محاسبه میگردد و در تمام پروژه ها مدل ها به صورت کامل تحت پوشش بیمه خدمات و حوادث در می آیند .

ارتباط با مهرگان

خدمات ما

ارتباط با مهرگان

خدمات ما

© تمامی حقوق برای آژانس تبلیغاتی ، ارتباطات مهرگان محفوظ میباشد.